Café - restaurant - Rotunda

Reštaurácie v Trenčíne

  • Sadová 6686, 91101 Trenčín
Ohodnoť Hodnotilo 1 použivatelov

Informácie

Naša reštaurácia sa nachádza dve minúty od všetkých nástupíšť (železničných a autobusových), v malebnom prostredí na začiatku mestského parku, cca 10 min do centra mesta.

Viac informácií

Kategória

Reštaurácie

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 23:00
utorok 7:00 - 23:00
streda 7:00 - 23:00
štvrtok 7:00 - 23:00
piatok 7:00 - 23:00
sobota 8:00 - 22:00
nedeľa 9:00 - 22:00
PobočkyPobočky (2)

Kontaktné údaje

Viac kontaktných údajov

Spôsob platby

  • Ticket Restaurant
  • Chèque Déjeuner
  • Sodexho
  • hotovosť

Náhľad webu

Náhľad webu

Hodnotenie zákazníkov

Aktuálne hodnotenie firmy

Napíšte nám svoj názor

Chcete sa podeliť o vašu skúsenosť s personálom, produktami alebo službami tejto spoločnosti? Váš názor pomôže nielen ostatným návštevníkom stránky pri rozhodovaní, ale je aj cennou spätnou väzbou pre samotnú firmu.

Firma ešte nemá žiadne slovné hodnotenie. Buďte prvý, kto ju ohodnotí.

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás tiež zaujímať

0.75 km

Reštaurácia Bevanda Max

  • Reštaurácie
  • Gen. M. R. Štefánika 90, 911 01 Trenčín
  • Najbližšie otvorené: sobota od 9:00 - 21:00
0.96 km

LULEMIPA s. r. o.

2.74 km

J.N.MAXX - Jana Novotná

8.53 km

VINDOBONA s.r.o.

  • Reštaurácie
  • Gen. M. R. Štefánika 6, 91451 Trenčianske Teplice

Vaša firma ešte nie je v
Zlatých stránkach?

Rýchlo to zmeňte

alebo volajte

02/501 02 888