Juraj P.:
Objednávame husokačice z farmy Pašienka už niekoľko rokov a vždy sme maximálne spokojní. Mäso je čerstvé, kvalitné a má výbornú chuť. Oceňujem aj profesionálny prístup a spoľahlivé dodanie.
Katarína H.:
Výborná rodinná farma s dlhoročnou tradíciou. Husokačica bola perfektne očistená, pripravená na spracovanie a chuťovo neporovnateľná s bežným obchodným tovarom. Určite odporúčam.
Barbora T.:
Na sviatočný obed sme objednali husokačicu a výsledok bol fantastický. Mäso bolo šťavnaté, kvalitné a bez zbytočného tuku. Vidno, že ide o poctivý chov od začiatku až po predaj.
Patrik L.:
Veľmi si vážim, že ide o slovenského producenta, ktorý kontroluje celý proces chovu. Produkty sú vždy čerstvé a komunikácia s farmou je bezproblémová. Skvelá skúsenosť.
Ľubomír F.:
Ako majiteľ reštaurácie spolupracujem s farmou Pašienka už dlhšie obdobie. Kvalita dodávok je stabilná, termíny dodržané a zákazníci si jedlá z ich husokačíc veľmi chvália.
Miriam K.:
Príjemné jednanie, kvalitné produkty a férové ceny. Husokačica bola dodaná presne podľa dohody vrátane drobkov. Určite budeme objednávať znova.
Hana H.:
Farma Pašienka je našim dlhoročným dodávateľom hydiny a ešte sa nám nestalo, že by sme s nimi mali negatívnu skúsenosť. Práve naopak...vždy si dávajú záležať na kvalite ich produktov a tiež na našej spokojnosti. Ďakujeme
Jozef A.:
Spoľahlivá a seriózna farma! Vždy tu radi nakupujeme, pretože majú kvalitné výrobky a ochotný personál. Odporúčame
Natália S.:
S farmou Pašienka je radosť spolupracovať – produkty vždy dodajú v stanovenom čase a v požadovanej kvalite, pracovníci sú profesionálni a príjemní. Určite tu budeme hydinu nakupovať aj naďalej
Ladislav F.:
Kvalitné, čerstvé a chutné mäso za rozumné ceny. Za mňa najvyššie hodnotenie
Angelika V.:
S farmou Pašienka spolupracujeme približne 10 rokov a nikdy sme s nimi nemali žiadny problém. Dodané produkty sú vždy čerstvé a chutné. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu
Matej N.:
Maximálna spokojnosť či už so samotným mäsom, ale aj skvelým prístupom a komunikáciou personálu farmy.
Agro-hydina Godány s. r. o.:
Ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Nesmierne si to vážime.
Karol R.:
Výborná farma, na ktorú sa dá vždy spoľahnúť - produkty dodajú v dohodnutom čase, čerstvé a kvalitné. Odporúčam.
Andrea F.:
Veľká spokojnosť či už s prístupom personálu ale aj kvalitou mäsa. Jednoznačne odporúčam
Linda V.:
Už niekoľko rokov tu objednávame hydinu a nikdy sme nemali ani najmenší problém. Mäsko je vždy čerstvé a chutné.
Agro-hydina Godány s. r. o.:
Ďakujeme!
Ľudmila K.:
Výborný prístup k zákazníkovi, ochota, kvalitná hydina. Super!
Richard H.:
S kvalitou hydiny som vždy veľmi spokojný. Môžem naozaj len odporučiť.
Viera K.:
Mám len pozitívne skúsenosti. Hydinu objednávam pravidelne, vždy je všetko čerstvé a pripravené načas. Vrelo odporúčam.