ADIŠ - AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Automobily - servisy v Bratislave

  • Bílikova 1867/16, 84101 Bratislava - Dúbravka
Ohodnoť Hodnotilo 0 použivatelov

Informácie

Spoločnosť ADIŠ poskytuje komplexné služby v oblasti autobusovej, mikrobusovej, osobnej, vnútroštátnej a medzinárodnej dopravy. Kompletné exteriérové bezdotykové umývanie, osobné, nákladné, mikrobusy, autobusy.

Viac informácií

Kategória

Automobily - servisy

Otváracie hodiny

pondelok 0:00 - 23:59
utorok 0:00 - 23:59
streda 0:00 - 23:59
štvrtok 0:00 - 23:59
piatok 0:00 - 23:59
sobota 0:00 - 23:59
nedeľa 0:00 - 23:59

NONSTOP

Kontaktné údaje

Viac kontaktných údajov

Kontaktné osoby

Viac kontaktných osob

Služby

  • autobusová doprava
  • medzinárodná doprava
  • vnútroštátna doprava
Ďalšie služby

Spôsob platby

  • faktúra
  • hotovosť

Náhľad webu

Náhľad webu

Hodnotenie zákazníkov

Napíšte nám svoj názor

Chcete sa podeliť o vašu skúsenosť s personálom, produktami alebo službami tejto spoločnosti? Váš názor pomôže nielen ostatným návštevníkom stránky pri rozhodovaní, ale je aj cennou spätnou väzbou pre samotnú firmu.

Firma ešte nemá žiadne slovné hodnotenie. Buďte prvý, kto ju ohodnotí.

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás tiež zaujímať

1.09 km

Audi Centrum Bratislava - AC Bratislava, spol. s r.o.

  • Automobily - servisy
  • Harmincova 2/B, 84101 Bratislava
  • Najbližšie otvorené: utorok od 8:00 - 18:00
1.09 km

Group M, a.s.

  • Automobily - servisy
  • Harmincova 2/B, 84101 Bratislava - Dúbravka
  • Najbližšie otvorené: utorok od 7:00 - 18:00
1.29 km

Autoslužby JZ

  • Automobily - servisy
  • Harmincova 1, 84101 Bratislava
  • Najbližšie otvorené: utorok od 8:00 - 17:00
3.30 km

AUTOSERVIS DAKAR, s.r.o.

  • Automobily - servisy
  • Fadruszova 953, 84104 Bratislava - Karlova Ves
  • Najbližšie otvorené: utorok od 8:15 - 18:00

Vaša firma ešte nie je v
Zlatých stránkach?

Rýchlo to zmeňte

alebo volajte

02/501 02 888