Prečo sa rozhodnúť práve pre bezpečnostné dvere?

Prečo sa rozhodnúť práve pre bezpečnostné dvere?

Každý z nás má rád pocit bezpečia. Bezpečnostné dvere sú tu preto, aby chránili nás, naše rodiny, záľuby, majetok, náš domov. Vďaka vynikajúcim zvukotesným a termoizolačným vlastnostiam nám bezpečnostné dvere dávajú absolútny pocit súkromia. Svojou vysokou odolnosťou voči vlámaniu a požiaru nám zaručia pokojný spánok. A napriek tomu, že ich denne používame, stále nás neoblomne chránia, pretože sú kvalitné a majú dlhú životnosť.

Bezpečnostné dvere v praxi

Ak chcete kvalitne zabezpečiť svoje bývanie, prevádzkové či obchodné priestory, tak začnite listovať v katalógoch, ktoré majú v ponuke bezpečnostné dvere. Je dôležité vybrať si tie správne, tie ktoré vás skutočne ochránia. Na trhu je bohatá ponuka bezpečnostných dverí rôznych štýlov, materiálov a technických požiadaviek. Veľmi vyhľadávané sú dvere protipožiarne ale aj dymotesné alebo zvukotesné. Ak preferujete drevo, môžete si zvoliť drevené dvere a to plné, kazetové, dyhované alebo fóliované v prevedení dub, buk, mahagón a iné. V prípade, že sú pre vás vhodnejšie oceľové dvere, tieto si môžete zvoliť plné alebo presklené. V miestnostiach, kde dochádza napríklad k elektromagnetickému žiareniu, sú vhodné dvere olovené.

Bezpečnostné dvere a ich výhody

Hlavnou úlohou bezpečnostných dverí je ochrana nehnuteľností pred potenciálnymi vlamačmi. Keďže sú v nich zabudované viaceré bezpečnostné prvky, nepatria k najlacnejším typom dverí, ale protihodnotou finančnej investície je výnimočná kvalita a dlhodobá živostnosť. Bezpečnostné dvere sú určené do exteriéru rodinných domov ako aj do interiéru bytov či kancelárií. Exteriérové bezpečnostné dvere majú zvýšenú termoizolačnú schopnosť, vodoodolnú povrchovú úpravu a sú protipožiarne. Interiérové bezpečnostné dvere majú laminovaný povrch a takisto prešli protipožiarnou úpravou. Na rozdiel od bežných dverí sú bezpečnostné dvere oveľa odolnejšie, svojou konštrukciou a kombináciou materiálov sú takmer nezničiteľné. Pri bezpečnostných dverách je však dôležitá aj výmena zárubne za odolnejšiu.

Spoločnosť LEGATO STAVEBNINY SVIT s.r.o. má síce v názve stavebniny, no venuje sa prevažne výrobe, predaju a servisu protipožiarnych dverí. S našimi niekoľkoročnými skúsenosťami v odbore, vytvoríme akékoľvek dvere podľa predstáv klienta. Prispôsobíme želaniam zákazníka výšku, otváranie, materiály a ďalšie technické požiadavky. Ak hľadáte zvukotesné, dymotesné či oceľové dvere, dvere atypického formátu alebo aj klasické drevené dvere, budeme radi, ak sa s nami podelíte o vaše predstavy. Kontaktujte nás telefonicky alebo elektronickou poštou. Veríme, že spoločne nájdeme dvere podľa vašich predstáv.

Štefánikova 321 /32 05921 Svit
tel.: +42152775 74 81

Vaša firma ešte nie je v
Zlatých stránkach?

Rýchlo to zmeňte

alebo volajte

02/501 02 888