Prečo sú drevené hračky skvelou voľbou pre vaše deti

Prečo sú drevené hračky skvelou voľbou pre vaše deti

Sú ekologické, štýlové a deti ich milujú už celé generácie. Drevené hračky sú trendom posledných rokov najmä vďaka výhodám, ktoré ponúkajú. S čoraz populárnejším módnym trendom, ktorý sa nesie v štýle minimalizmu, jednoduchosti a ekologickosti stúpajú na popularite i drevené hračky. Rodičom pripomínajú detstvo a pre deti sú drevené hračky zárukou nekončiacej zábavy. Prečítajte si, prečo by ste rozhodne mali vašim deťom zadovážiť drevené hračky.

Drevené hračky vydržia všetko a navždy

Ak sú drevené hračky vyrobené z naozaj kvalitných a prírodných materiálov, vydržia vám nie len zopár rokov, ale i celé desaťročia. Koniec koncov, asi každý z nás má doma drevené kocky či skladacie puzzle. Okrem dlhej životnosti sú drevené hračky vďaka pevnému materiálu pripravené na akúkoľvek detskú hru. Znamená to, že drevené hračky vydržia naozaj hocičo. Či už početné pády na zem, hádzanie po izbe či detské hryzenie.

Okrem toho sú drevené hračky vhodné do interiéru aj exteriéru. Ak máte záhradu, vaše ratolesti isto poteší záhradný domček s výbavou pre malých kutilov, kuchárov či milovníkov bunkrov a záhradných hier. V súčasnosti nájdete na trhu tiež drevené záhradné stany vybavené napríklad lezeckou stenou, či domček pre bábiky vhodný pre malé princezné.

Zdravotne nezávadné a ekologické

Keďže drevené hračky sú z prírodného materiálu, neobsahujú žiadne lepidlá či iné toxické látky, ktoré by mohli byť zdravotne závadné. Výrobcovia drevených hračiek dbajú aj na správny výber netoxických farieb, ktoré vášmu dieťatku neublížia ani pri obliznutí. Práve preto sú drevené hračky vhodné a bezpečné aj pre tých najmenších. Navyše, drevo ako obnoviteľný materiál neškodí životnému prostrediu, nie je vodivý a drevené hračky sú taktiež recyklovateľné.

Nadčasový dizajn a originalita

Hoci sú drevené hračkysúčasťou detského sveta už celé storočia, sú atraktívne i v súčasnosti. Drevené hračky sa často dedia z generácie na generáciu. Môže za to najmä nadčasovosť a nádherný dizajn, ktorý ľahko zladíte aj s dnešným moderným interiérom. Jednoduché prevedenie a prírodný materiál zároveň pomáha deťom rozvíjať predstavivosť i vzťah k prírode.

Vnímavé drevené hračky prospešné pre rozvoj

Drevené hračky ponúkajú široké možnosti na rozvoj dieťaťa vo viacerých smeroch. Práve preto sú označované za edukatívne hračky. Dieťa je pri hre s drevenými hračkami motivované k napodobovaniu zvukov a vytváraniu celého príbehu, čím si precvičuje motoriku, logické myslenie či kreativitu. Vďaka jednoduchosti drevených hračiek musí dieťa samé objaviť jej potenciál. Vďaka tomu sa deti dokážu drevenými hračkami zaoberať naozaj dlho a len tak ich neomrzia.

Či už deťom ponúknete vkladacie a zatĺkacie hračky, drevené guľôčkové dráhy - deti sa s nimi určite vyhrajú a zábavnou formou si tak vytrénujú svoje zmysly, schopnosti či zručnosti. V Tanielashop nájdete drevené hračky pre rôzne vekové kategórie. Objavte drevené hračky KidKraft, ktoré sa postarajú nie len o zdravý vývin vášho dieťaťa, ale aj o skvelú zábavu. V našej ponuke nájdete hračky pre chlapcov i dievčatá, hojdacie koníky či iné hračky. Prezrite si ponuku na našom eshope.

Diviaky nad Nitricou 524 97225 Diviaky nad Nitricou
tel.: +421907 604 454

Vaša firma ešte nie je v
Zlatých stránkach?

Rýchlo to zmeňte

alebo volajte

02/501 02 888