Cestné betóny, ktoré vás nesklamú

Cestné betóny, ktoré vás nesklamú

Naša firma Benki Betons s. r. o. vám zabezpečí cestné betóny. Poskytujeme vám cestné betóny pre mosty, tunely, vozovky aj pre parkoviská. Cestné betóny sú riešením pre plochy, ktoré majú vysoké dopravné zaťaženie. Vyznačujú sa najmä vysokým stupňom odolnosti voči akémukoľvek nárazu alebo oderu. Neváhajte nás kontaktovať.

Cestné betóny vhodné pre inžinierske a aj dopravné stavby

Cestné betóny, ktoré zabezpečujeme sú mrazuvzdorné, odolné voči vysokým teplotám a soliam. Takisto sa vyznačujú aj vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Cestné betóny, ktoré vám poskytujeme si uchovávajú svoje kvalitatívne vlastnosti počas celého roka, a to dokonca aj pri prevádzke, ktorá je vyťaženejšia. Metličková úprava betónu dosahuje protišmykové vlastnosti hladeného povrchu. Siahnite po našich cestných betónoch už dnes. Zabezpečujeme ich pre dopravné a inžinierske stavby a tiež aj pre všetky typy ciest. Obráťte sa na nás aj keď ide o cementové potery, čerpanie betónu alebo o priemyselné podlahy. Všetko toto vám vieme zabezpečiť.

Naša realizácia cestných betónov

Realizácia našich cestných betónov prebieha samozrejme pod dohľadom stavebných odborníkov. Náš tím využíva vlastné stroje a tiež aj moderné technológie, ktoré sú vyhotovené zo špičkových materiálov. Snažíme sa, aby naši zákazníci boli maximálne spokojní, a preto je našim cieľom odovzdať cestné betóny presne v dohodnutom termíne. Aj vy sa už dnes pridajte k našim absolútne spokojným klientom. Radi vám poskytneme aj referencie zatiaľ našich doterajších klientov. Stačí nás iba kontaktovať a vaše cestné betóny sú v realizácií.

Prečítajte si tiež:

713 92542 Trstice
tel.: +421905 416 302

Vaša firma ešte nie je v
Zlatých stránkach?

Rýchlo to zmeňte

alebo volajte

02/501 02 888