6 životných situácií, v ktorých sa zíde súkromná preprava mikrobusom

6 životných situácií, v ktorých sa zíde súkromná preprava mikrobusom


Súkromná preprava mikrobusom je skvelou voľbou pre tých, ktorí potrebujú prepraviť väčšie množstvo ľudí na konkrétne miesto, avšak autobus má zbytočne veľkú kapacitu. Súkromná preprava mikrobusom je zároveň šetrnejšia k peňaženke, ekologickejšia a efektívnejšia, ako keby každý z cestujúcich išiel svojím vlastným autom. Príležitostí, keď sa oplatí využiť služby súkromného mikrobusu, je viacero.

Súkromná preprava mikrobusom sa zíde pri organizácii svadby i firemnej akcie

Súkromná preprava mikrobusom je dobrou voľbou v prípade, že je potrebné prepraviť viacero ľudí, avšak súkromné auto a ani autobus nie sú z nejakých dôvodov vyhovujúce. V živote sa vyskytne takýchto situácií viacero. Azda najčastejšie ide o svadbu, rodinnú dovolenku alebo dovolenku s partiou kamarátov, firemnú akciu, prepravu na letisko či služobnú cestu. Súkromná preprava mikrobusom sa riadi prepravným poriadkom, pričom informácie sú väčšinou dostupné aj online, teda na webe konkrétneho prepravcu.

Nie každý uprednostňuje veľkú svadbu, alebo hostia pochádzajú z rôznych miest, a preto je ideálnym riešením súkromná preprava mikrobusom. Cestu možno naplánovať tak, že napríklad dva mikrobusy pohodlne dovezú hostí na miesto svadby z rôznych kútov Slovenska. Ďalšou udalosťou, keď je na nezaplatenie súkromná preprava mikrobusom, je rodinná dovolenka či dovolenka s partiou kamarátov. Vďaka mikrobusu netreba ísť do vysnívanej destinácie viacerými autami. Medzi ďalšie životné situácie, keď padne vhod súkromná preprava mikrobusom, patria firemné akcie, služobné cesty i transfery na letisko.

Výhody súkromnej prepravy mikrobusom stoja za to

Súkromná preprava mikrobusom je realizovaná komfortnými a bezpečnými mikrobusmi s full servisom. Stačí sa presvedčiť, aké vozidlá obsahuje galéria konkrétneho prepravcu na webovej stránke. Okrem bezpečnosti a pohodlia je však tento spôsob prepravy aj o ďalších výhodách. Za zmienku stojí šetrenie nákladov i opotrebenia vlastného vozidla, ohľaduplnosť k životnému prostrediu a efektívnosť, pretože pri menšom počte ľudí je využívanie autobusovej prepravy zbytočne nákladné. Súkromná preprava mikrobusom je ľahko realizovateľná, pretože objednávky možno zadávať aj online z pohodlia domova.

Spoločnosť Gaslo Trans s.r.o. so sídlom v Leopoldove ponúka súkromnú prepravu mikrobusom, autobusom či osobnými autami, firemnú prepravu, prepravu osôb na letiská či svadby. Potrebujete spoľahlivého prepravcu v rôznych životných situáciách? Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára na našom webe.

Piešťanská cesta 590 /3 92041 Leopoldov
tel.: +421915 774 403

Vaša firma ešte nie je v
Zlatých stránkach?

Rýchlo to zmeňte

alebo volajte

02/501 02 888