Preprava osôb autobusom alebo mikrobusom má svoje výhody. Ktoré sú to?

Preprava osôb autobusom alebo mikrobusom má svoje výhody. Ktoré sú to?


Preprava osôb prostriedkami verejnej hromadnej dopravy po cestných komunikáciách alebo súkromnými autobusmi či mikrobusmi do práce, na spoločenské udalosti, firemné akcie, svadby, letiská či do dovolenkových rezortov má v porovnaní s cestovaním vlastným autom viaceré výhody. Preprava osôb mikrobusmi či autobusmi je zaujímavá a ani zďaleka nejde iba o šetrenie financií či životného prostredia.

Preprava osôb hromadnými prostriedkami a jej hlavné výhody

Verejní i súkromní prepravcovia osôb si uvedomujú, že mnohí ľudia stále preferujú cestovanie vlastným autom kvôli komfortu a časovej flexibilite. To sú hlavné dôvody, prečo sa snažia, aby preprava osôb autobusmi bola zabezpečená v pravidelných časových intervaloch a zároveň vynovujú svoj vozový park. Stačí si pozrieť, aké vozidlá obsahuje galéria obrázkov niektorého z prepravcov. Súkromní prepravcovia ponúkajú rôzne služby, ktoré sú k dispozícii aj vtedy, keď nie je dostupná verejná cestná doprava.

Preprava osôb rôznymi prepravnými spoločnosťami je o doprave zamestnancov do práce na určitú hodinu, napríklad na ranné, poobedné či večerné zmeny, čiže nemusia do zamestnania dochádzať vlastnými autami. Tieto služby sú na nezaplatenie aj pri rôznych firemných akciách alebo súkromných spoločenských udalostiach, keď hostí vyzdvihne z konkrétneho miesta autobus či mikrobus a nemusia si robiť starosti s tým, ako sa dopraviť na určité miesto. Preprava osôb autobusmi i mikrobusmi je zároveň šetrná k peňaženke tých, ktorí ju využívajú a je významným krokom k ochrane životného prostredia a zníženiu uhlíkovej stopy.

Informácie o preprave osôb i objednávky možno riešiť online

Verejná preprava osôb premáva na základe cestovných poriadkov, ktoré sú bežne prístupné na označených zastávkach i na internete. Avšak aj súkromní prepravcovia sa snažia, aby preprava osôb bola dostupná pre čo najširšiu časť obyvateľov v maximálnom komforte. Informácie sú zverejnené na ich webových stránkach. Týkajú sa práv i povinností prepravcu i cestujúceho. Keďže 21. storočie je spojené s digitalizáciou, tak objednávky na prepravu menšieho či väčšieho počtu osôb autobusom, mikrobusom či osobným autom možno zadať aj online. To, samozrejme, vyhovuje najmä mladším generáciám.

Spoločnosť Gaslo Trans s. r. o. so sídlom v Leopoldove ponúka firemnú prepravu, prepravu osôb na letiská, služobné cesty či svadby. Ak potrebujete spoľahlivého prepravcu, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára na našej webovej stránke.

Piešťanská cesta 590 /3 92041 Leopoldov
tel.: +421915 774 403

Vaša firma ešte nie je v
Zlatých stránkach?

Rýchlo to zmeňte

alebo volajte

02/501 02 888