Profesionálne preklady, ako záruka kvality

Profesionálne preklady, ako záruka kvality

Dodávajte svojim klientom či obchodným partnerom kvalitu. Profesionálne preklady vám zaručia rýchlosť a kvalitu preložených textov na vyššej úrovni ako samotní zamestnanci. Aj takto dáte ako firma najavo svoj vysoký kredit v rámci poskytovaných služieb, ktorí ocenia ako vaši klienti, zamestnanci, tak aj obchodní partneri. Kvalita sa jednoducho počíta.

Prečo sú profesionálne preklady výhodným riešením?

V pracovnom prostredí je preklad dokumentov a tlačív bežnou záležitosťou. Niekde na to využívajú svojich zamestnancov, ktorí ovládajú cudzie jazyky, inde sa naopak spoliehajú na profesionálne prekladateľské služby. Hovorí sa, že každá strana má dve mince. Dať preložiť zamestnancovi jednoduchý a neodborný text je dnes bežnou súčasťou. Pri väčších, resp. pravidelných objemoch textov na preklad to však môže byť pre zamestnanca problém. A to ešte nehovoríme o preklade odborného textu, ktorý si vyžaduje ovládanie cudzieho jazyka na vysokej úrovni. Pokiaľ potrebujete preložiť text používaný len interne pre potreby zamestnancov, asi sa nikto nenahnevá, ak tam bude chybička. Pokiaľ však pracujete s úradnými dokumentmi alebo posielate dokumenty mimo firmy, preklad vášho zamestnanca nemusí stačiť. Výhodným riešením, ktoré vám nielen ušetrí čas a trápenie sú profesionálne preklady od firiem, ktorých náplňou práce sú preklady do a z konkrétnych jazykov.

Preklady a tlmočenie v špičkovej kvalite

Trápiť svojich zamestnancov prekladmi, ktoré by mali byť na odbornej a profesionálnej úrovni nie je práve najvhodnejším riešením. Už len z toho titulu, že váš zamestnanec, ktorého poveríte touto úlohou sa s tým enormne natrápi. To, že niekto strávil pár rokov v zahraničí ešte neznamená, že dokáže perfektne a hlavne odborne prekladať texty z cudzieho jazyka. Využiť prekladateľskú spoločnosť je v tomto prípade to najvhodnejšie riešenie. Výhody, ktoré vám plynú z využitia profesionálnych prekladov oceníte okamžite. Odbremeníte svojho zamestnanca, ktorý by sa za iných okolností s prekladom trápil dlhé hodiny a aj tak by to nebolo perfektné. Získate texty na úrovni ako, keby ich písal niekto domáci z danej krajiny, a to všetko za krátky čas. Rýchlosť a kvalita preloženého textu vám ušetrí čas a pridá záruku, že texty budú na profesionálnej úrovni. Vy sa tak nebudete musieť hanbiť pred svojimi zamestnancami, zákazníkmi ani obchodnými partnermi.

Kvalita sa dnes počíta viac ako kvantita. Kvalitným prekladom si budujete svoj imidž aj meno vašej spoločnosti. Tento imidž je potrebné udržiavať na vysokej úrovni, aby ste boli nielen v očiach vašich zamestnancov, ale aj zákazníkov a obchodných partnerov pozitívne oceňovaný. Pracujte aj vy s partnermi, ktorí dodávajú špičkové prekladateľské služby, ako je tomu, aj v prípade Lynceum Esse, ktorí poskytujú špičkové prekladateľské a tlmočnícke služby.

Alejová 1635 04011 Košice IV
tel.: +421908 954 670

Vaša firma ešte nie je v
Zlatých stránkach?

Rýchlo to zmeňte

alebo volajte

02/501 02 888