Ako to je s pokrom naozaj?

Ako to je s pokrom naozaj?

Poker patrí celosvetovo k jedným z najobľúbenejších hier. Nie je len formou zábavy, musíte pri ňom premýšľať a neustále byť v pozornosti. Možno ste počuli, že poker je len hra o šťastí. Pravda je však celkom iná. Šťastie nováčika si na vás sadnúť môže, ale pri pravidelnom hraní sa naň spoliehať nemôžete. S nárastom popularity hry môžete zachytiť i viaceré nepravdy. Aby nedošlo k dezinformácii, je lepšie niektoré z nich vyvrátiť.

Na ceste k víťazstvu v pokri

Niektorí hráči si mylne myslia, že ak dokážu poraziť svojich známych pri hrách na chatách alebo v miestnych klubovniach, dokážu poraziť aj profesionálnych hráčova v kasínach. Šanca tam samozrejme je, avšak netreba zabúdať, že niektorí hráči sa venujú pokru denne a považujú ho za svoje živobytie.

Poker má niekoľko špecifických zásad a pravidiel, ktoré by mal každý hráč ovládať. Aj tu platí zlaté pravidlo, tréning robí víťaza. Pokru sa treba venovať poctivo. O svojich ťahoch by ste mali dopredu uvažovať a v prípade omylu si zdôvodniť, ako mala konkrétna situácia vyzerať. Odstránite tak nesprávne návyky a zlepšíte si techniku hry. Najlepšie sa učí od profesionálov, tí si však svoje tajomstvá strážia a neprezradia ich každému, kto požiada o radu. O pokri existuje kvalitná náučná literatúra, ktorá vám na začiatku dokáže pomôcť dôležitými detailmi, ako sú napríklad správne výrazy a označenia pri hre.

Je poker a BlackJack tá istá hra

V laickej verejnosti často počujeme, že poker a BlackJack je vlastne rovnaká hra. Aj keď sú obe kasínovými hrami, táto predstava je mylná. Nie obe hry sú len otázkou náhody a šťastia. Pri pokri nehráte proti kasínu, ale proti ostatným hráčom pri stole. Kasíno zabezpečuje len priestory a vhodné podmienky pre hru. Nad hrou nemá žiadnu výhodu, naopak pri BlackJacku hráte proti kasínu.

Kvalitné kasíno spoznáte podľa priestorov a služieb, ktoré ponúka. Ak ste už nejaké navštívili, rozdiel vidíte okamžite. V kvalitnom kasíne sa pri hre cítite, povedzme, trochu inak a protihráči bývajú solídnymi súpermi. Najlepším príkladom je mesto kasín Las Vegas, kde v si lacnejších kasínach zahráte aj s minimálnym vkladom 10 dolárov, kdežto do kvalitných kasín by vás s takouto sumou ani nevpustili.

Kasína Rebuy Star patria medzi špičkové kasína na Slovensku. Niekoľkoročné skúsenosti z nás robia profesionálov a presne vieme, ako sa postarať o dokonalý zážitok z hry. Naše pobočky nájdete v Bratislave, Trnave, Košiciach a vo Zvolene. Bližšie informácie o ponúkaných službách nájdete na našej webstránke, kde sa zároveň môžete prihlásiť k odberu noviniek cez email. Tešíme sa na vašu návštevu.

Lazaretská 31 81109 Bratislava I
tel.: +42133590 30 82

Vaša firma ešte nie je v
Zlatých stránkach?

Rýchlo to zmeňte

alebo volajte

02/501 02 888