Aké sú najnovšie hair style trendy

Aké sú najnovšie hair style trendy

Ak premýšľate nad zmenou účesu, je niekoľko moderných hair style trendov, s ktorými dosiahnete správny štýl. Preto sa nebojte trošku experimentovať. Niekedy ani nemusíte podstúpiť veľkú zmenu ako výraznejšiu farbu či strih a želaný efekt sa aj tak dostaví. Nech sa rozhodnete akokoľvek, svoj nový hair style zverte do rúk skúseným odborníkom v kaderníctve, kde poznajú stav vašich vlasov a často aj vašu osobnosť (čo rozhodne nie je na škodu).

Hair style trendy, ktoré oživia váš účes

Medzi aktuálne hair style trendy rozhodne patrí ofina, ktorá sa hodí k rovným i kučeravým vlasom (dôležitá je ich správna úprava). Ak ju doplníte kratšími zastrihnutými vlasmi lemujúcimi tvár, získate nádherný look. Bonusom je, že tento hair style úspešne zakryje menšie nedokonalosti na vašom čele a pekne zvýrazní oči. A čo tak krátke vlasy, napr. pixie hair style? Odvážnejšie sa dokonca pustia ešte ďalej a idú kompletne dohola, t. j. stavia len na niekoľkomilimetrové vlasy. Je to mimoriadne obľúbený a moderný hair style, ktorý si obľúbili mnohé hollywoodske celebrity. Okrem pixie je žiadaný aj ďalší ikonický hair style – bob, ktorý sa vyznačuje nadčasovosťou, eleganciou a symetriou. Každopádne, povolené sú aj rôzne experimenty. Zhrnuté a podčiarknuté – s krátkymi vlasmi rozhodne nešliapnete vedľa a sú vhodné pre mladšie i staršie ročníky.

Hair style praje viacerým farbám

Prirodzená farba je stále IN, ale čo tak skúsiť trošku viac farebnosti? Váš kaderník vám zaiste poradí vhodnú farbu ladiacu k tónu pleti, avšak určite neostávajte len pri jednej. Čo tak doplniť hair style pramienkom ružovej, modrej, červenej, zelenej či žltej? Budete nápadití, originálni a trendy a prineste oživenie svojim vlasom. Odporúčaná je kombinácia tlmenejších odtieňov s pastelovými farbami. Hair style v kombinácii jemných vĺn a prírodnej farby je odporúčaný pre všetky nenáročné ženy, ktoré túžia po šik účese bez zdĺhavej prípravy či pravidelného farbenia vlasov. Tento štýl je vhodný do práce, na slávnostnejšie príležitosti či len tak na kávu v meste s najlepšou kamarátkou. Za vlasový hair style, ktorý asi nikdy nevyjde z módy, patria tzv. nedbanlivé vlasy – teda surové kučery, rozdelená, príp. jemne poletujúcca ofina či mierne uvoľnené pramienky voľne poletujúcich vlasov v prípade účesu – to všetko pôsobí nenútene a prirodzene, ba dokonca sexy. Na záver nezabúdajte na jedno pravidlo – nech už je váš hair style akýkoľvek, vlasy by mali odrážať vaše postavenie, osobnosť i životný štýl. Jednoducho vás ako jedinečnú osobnosť.

Potrebujete nový strih, zmenu farby alebo kompletne zmeniť vás doterajší účes? O kompletný vlasový styling sa postará kadernícky salón Horváth & Bacso Salón. S použitím kvalitných vlasových prípravkov, kozmetiky a prvotriedneho kaderníckeho príslušenstva dodáme vašim vlasom nový rozmer.


Námestie Štefana Moyzesa 31 /3 97401 Banská Bystrica
tel.: +421917 129 714

Vaša firma ešte nie je v
Zlatých stránkach?

Rýchlo to zmeňte

alebo volajte

02/501 02 888