Odťah auta - rýchle riešenie v prípade poruchy

Odťah auta - rýchle riešenie v prípade poruchy

Nečakajte na zázrak a zabezpečte si odťah auta kedykoľvek to bude vaše vozidlo vyžadovať. Čakať na zázrak sa v tomto prípade naozaj neoplatí. Naučte sa, ako sa dá v dnešnej dobe zabezpečiť odťah auta rýchlo a promptne, čo v konečnom dôsledku šetrí čas aj peniaze. Využite možnosti, ktoré pracujú pre vás a nenechajte sa prekvapiť žiadnou poruchou na vašom vozidle.

Ako zabezpečiť odťah auta?

Možno ste si niekoľkokrát v živote povedali, že veď mne sa to nestane. Čo však, ak sa to stane? Čo v prípade, ak sa stane nedajbože nehoda alebo vám zlyhá motor rovno niekde na diaľnici? Komu budete volať ako prvému? Netreba hneď stresovať a volať najbližším, pokiaľ utrpelo iba vozidlo. V prvom rade nezabudnite na to, že nepojazdné vozidlo treba zabezpečiť tak, aby ho videli ostatní vodiči, čiže použiť výstražný trojuholník a následne zabezpečiť odstránenie vozidla z jazdného pruhu. V takejto situácii je dobré poznať rýchle a efektívne riešenie, ktoré zabezpečí bezpečný odťah auta, a čo najskôr sprevádzkuje jazdný pruh. Nehoda či iná porucha na vozidle je samo o sebe dosť stresová situácia, ktorú je dobré vyriešiť, čo najskôr. Preto majte vždy po ruke to správne číslo, ktoré vám pomôže z nepríjemnej situácie.

Oprava defektu na počkanie

Na cestách na nás číhajú rôzne situácie a jednou z nich je dozaista aj defekt či rozseknutá pneumatika. Nič príjemné to dozaista nie je, a kým niekto si s opravou defektu hravo poradí, iný môže len zúfať. Preto je dobré sa aj na takúto situáciu pripraviť a nepodceňovať ju. Predsa len sa takáto situácia môže stať kdekoľvek a kedykoľvek. Zvyčajne však práve vtedy, keď sa niekam ponáhľame. Čo však v prípade, že si opravu defektu nedokážete zabezpečiť sami? Na koho sa obrátite, ak ste nedajbože na ceste, kde autá príliš často nejazdia, prípadne sa to stane v neskorej nočnej hodine? Je to nezávideniahodná situácia, ale dobrá správa je to, že aj na ňu sa dá pripraviť. Stačí mať to správne telefónne číslo a opravu defektu môžete mať vybavenú na počkanie. Pripravenosť nám tak v konečnom dôsledku môže ušetriť čas, nervy, ale aj peniaze.

Na akékoľvek cestovanie autom sa tak vždy dobre pripravte, aby vás nič neprekvapilo. Keď, sa predsa len dostanete do nepríjemnej situácie, ktorá si bude vyžadovať opravu či odťah auta, spoľahnite sa na Assistance24, ktorí sú vám k dispozícii 24 hodín. Akákoľvek nepríjemná situácia na ceste má tak svoje riešenie v podobe odťahovej a cestnej služby, ktorá vám pomôže pri nežiadúcich problémoch na cestách.

Račianska 111 82108 Bratislava
tel.: +421948 888 999

Vaša firma ešte nie je v
Zlatých stránkach?

Rýchlo to zmeňte

alebo volajte

02/501 02 888