ANDEL ĽUBOMÍR - AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Autobusová doprava v Senici

  • Hviezdoslavova 470, 90501 Senica
  • +421346574515

Informácie

Nepravidelná hromadná medzinárodná autobusová doprava v rámci celého Slovenska a Európy.

Viac informácií

Kategória

Autobusová doprava

Otváracie hodiny

pondelok 0:00 - 23:59
utorok 0:00 - 23:59
streda 0:00 - 23:59
štvrtok 0:00 - 23:59
piatok 0:00 - 23:59
sobota 0:00 - 23:59
nedeľa 0:00 - 23:59

NONSTOP

Kontaktné údaje

  • Tel. +421346574515
Viac kontaktných údajov

Služby

  • preprava osôb a batožiny
Ďalšie služby

Spôsob platby

  • faktúra
  • hotovosť

Hodnotenie zákazníkov

Napíšte nám svoj názor

Chcete sa podeliť o vašu skúsenosť s personálom, produktami alebo službami tejto spoločnosti? Váš názor pomôže nielen ostatným návštevníkom stránky pri rozhodovaní, ale je aj cennou spätnou väzbou pre samotnú firmu.

Firma ešte nemá žiadne slovné hodnotenie. Buďte prvý, kto ju ohodnotí.

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás tiež zaujímať

1.17 km

Peter Pleša - autobusová doprava

  • Autobusová doprava
  • Olivová 1147/12, 90501 Senica
  • Najbližšie otvorené: streda od 8:00 - 20:00
21.00 km

Ok tour - Stanislav Okenica

23.72 km

Vaša firma ešte nie je v
Zlatých stránkach?

Rýchlo to zmeňte

alebo volajte

02/501 02 888