HRKEĽ FRANTIŠEK - FERI - BUS

Autobusová doprava v Námestove

  • Slnečná 163/12, 02901 Námestovo

Informácie

Ponúkame Vám vnútroštátne i medzištátne prepravy po celej Európe, školské zájazdy, podnikové zájazdy, výhodné zmluvné prepravy a mnohé iné služby ako napr. VIP dopravu luxusnými vozmi rôznych značiek. V ponuke máme 4 autobusy, 50 miestne a 2 na zájazdy. Robíme letiskovú prepravu. Preprava na linke Námestovo - Banská Bystrica.

Viac informácií

Kategória

Autobusová doprava

Otváracie hodiny

pondelok 0:00 - 23:59
utorok 0:00 - 23:59
streda 0:00 - 23:59
štvrtok 0:00 - 23:59
piatok 0:00 - 23:59
sobota 0:00 - 23:59
nedeľa 0:00 - 23:59

NONSTOP

Kontaktné údaje

Viac kontaktných údajov

Kontaktné osoby

Viac kontaktných osob

Služby

  • vnútroštátna doprava
  • zájazdová doprava
  • nepravidelná doprava
Ďalšie služby

Spôsob platby

  • hotovosť
  • faktúra

Hodnotenie zákazníkov

Aktuálne hodnotenie firmy

Napíšte nám svoj názor

Chcete sa podeliť o vašu skúsenosť s personálom, produktami alebo službami tejto spoločnosti? Váš názor pomôže nielen ostatným návštevníkom stránky pri rozhodovaní, ale je aj cennou spätnou väzbou pre samotnú firmu.

Firma ešte nemá žiadne slovné hodnotenie. Buďte prvý, kto ju ohodnotí.

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás tiež zaujímať

2.45 km

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - SOCHA JOZEF

37.93 km

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - TOMY RUŽOMBEROK

Vaša firma ešte nie je v
Zlatých stránkach?

Rýchlo to zmeňte

alebo volajte

02/501 02 888