AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - MILAN MALÍK

Autobusová doprava v Bratislave

  • Podlučinského 7, 82103 Bratislava - Ružinov

Informácie

Zahraničná a vnútroštátna autobusová preprava osôb na rôzne akcie. Firma pôsobí na Slovensku v oblasti vnútroštátnej a zahraničnej autobus. dopravy od r. 1992. Na základe dlhoročných profesionálnych skúseností poskytuje prepravu osôb na rôzne pobytové dovolenky, poznávacie zájazdy, firem. školenia.

Viac informácií

Kategória

Autobusová doprava

Otváracie hodiny

pondelok 0:00 - 23:59
utorok 0:00 - 23:59
streda 0:00 - 23:59
štvrtok 0:00 - 23:59
piatok 0:00 - 23:59
sobota 0:00 - 23:59
nedeľa 0:00 - 23:59

NONSTOP

Kontaktné údaje

Viac kontaktných údajov

Kontaktné osoby

Viac kontaktných osob

Spôsob platby

  • hotovosť
  • faktúra

Náhľad webu

Náhľad webu

Hodnotenie zákazníkov

Napíšte nám svoj názor

Chcete sa podeliť o vašu skúsenosť s personálom, produktami alebo službami tejto spoločnosti? Váš názor pomôže nielen ostatným návštevníkom stránky pri rozhodovaní, ale je aj cennou spätnou väzbou pre samotnú firmu.

Firma ešte nemá žiadne slovné hodnotenie. Buďte prvý, kto ju ohodnotí.

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás tiež zaujímať

2.29 km

TAC-BUS - Autobus. doprava

2.77 km

Gabriel Czinege - G TRAVEL

4.74 km

FAMOSCAR s.r.o.

5.65 km

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - MLS

Vaša firma ešte nie je v
Zlatých stránkach?

Rýchlo to zmeňte

alebo volajte

02/501 02 888