Preprava mikrobusom

Autobusová doprava v Bratislave

  • Červeňákova 8, 84101 Bratislava

Informácie

Osobná doprava novým mikrobusom, letiskové transfery, doprava na husacinu v Slovenskom Grobe, vianočné trhy vo Viedni.

Viac informácií

Kategória

Autobusová doprava

Otváracie hodiny

pondelok 0:00 - 23:59
utorok 0:00 - 23:59
streda 0:00 - 23:59
štvrtok 0:00 - 23:59
piatok 0:00 - 23:59
sobota 0:00 - 23:59
nedeľa 0:00 - 23:59

NONSTOP

Kontaktné údaje

Viac kontaktných údajov

Spôsob platby

  • hotovosť
  • faktúra
  • prevodom

Náhľad webu

Náhľad webu

Hodnotenie zákazníkov

Napíšte nám svoj názor

Chcete sa podeliť o vašu skúsenosť s personálom, produktami alebo službami tejto spoločnosti? Váš názor pomôže nielen ostatným návštevníkom stránky pri rozhodovaní, ale je aj cennou spätnou väzbou pre samotnú firmu.

Firma ešte nemá žiadne slovné hodnotenie. Buďte prvý, kto ju ohodnotí.

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás tiež zaujímať

0.14 km

ADIŠ - Ivan Šimo, ml.

0.14 km

ADIŠ - Ivan Šimo, ml.

3.19 km

MT-TOUR - Bratislava - Zadar - pravidelná linka

4.16 km

Antonio - AA, s.r.o. - AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Vaša firma ešte nie je v
Zlatých stránkach?

Rýchlo to zmeňte

alebo volajte

02/501 02 888